اردیبهشت ۱, ۱۴۰۳ ۸:۲۱ بعد از ظهر

[acf field="rotitr"]

توليد 200 هزار دستگاه خودرو در سال2024

اشتراگ گذاری خبر

مدير عامل شرکت مديران خودرو از توليد 200 هزار دستگاه خودرو در سال 2024 خبر داد و گفت : توليدات اين شرکت افزايش 60 درصدي نسبت به سال 2023 خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کبود، جک لی ، در نشست خبري با اصحاب رسانه استان اظهار کرد : تبريز يکي از شهرهاي تاريخي ايران است و در بازار خودرو نيز براي شرکت مديران خودرو يکي از مهمترين شهرها محسوب مي شود.

وی در ادامه با بیان اینکه شهر تبریز، جزء پنج شهر اول ایران در خرید محصولات مدیران خودرو است، افزود: تلاش ما این است تا مطابق با سلایق مشتریان خودمان، باکیفیت ترین و بهترین تولیدات خودرویی شرکت را برای اولین بار وارد بازار ایران کنیم.

وی تاکید کرد: تمامی محصولات مدیران خودرو قبل از ورود به بازار ایران، ۵۰ هزار کیلومتر در جاده های ایران به صورت آزمایشی تست می شوند.

 لی با بيان اينکه از سه سال گذشته روند توسعه مديران خودرو آغاز شده است اظهار کرد: در سال 2024 برنامه ما توليد200 هزار دستگاه خودرو در طي سال است و توليد ما نيز افزايش 60 درصدي نسبت به سال 2023 خواهد داشت.

 وي با بيان اينکه مديران خودرو يکي از شرکت هاي پيشرو در زمينه خودروهاي برقي و انرژي نو است گفت : سال گذشته توليد اولين خودروي برقي موسوم به آريزو5 را استارت زديم و از اوايل سال نزديک 100 دستگاه از اين خودرو به نمايندگان ارائه کرديم تا آن را تست کنند.

وي افزود : دو ماه پيش نيز تيگو8 پلاگين هيبريد را به بازار معرفي کرديم و اين خودرو در ايران فروش بسيار خوبي داشت.

مدير عامل مديران خودرو همچنين از توليد خودروي تيگو 7 پرو اچ تي خبر داد و افزود : اين خودرو يک خودروي هيبريدي محسوب مي شود.

  وی با اشاره به اينکه تبريز جزو 5 شهر برتر در زمينه فروش خورو در بازار خودرويي ايران است گفت :ما بايد سهم بازار تبريز را افزايش دهيم و البته بهبود وضعيت خدمات پس از فروش نيز در اين شهر جزو دغدغه هاي مديران خودروست.

 جک لي همچنين در خصوص فعاليت هاي خيريه مديران خودرو نيز اظهار کرد : ما چند سالي است که در زمينه امرو خيريه فعاليت مي کنيم که از آن جمله مي توان به خدمت به زلزله زدگان ، سيل زدگان جنوب ايران اشاره کرد و اکنون نيز تمرکز مديران خودور کمک به کودکان بد سرپرست و بي بضاعت است .

وي با بيان اينکه ساخت مدرسه جديدي نيز در کرمان جزو برنامه هاي مديران خودرو است بيان کرد : ما درصدد هستيم اين اتمسفر خيريه را در کشور بنا نهيم و با نمايندگان اين شرکت در شهرهاي مختلف در زمينه امور خيريه همکاري داشته باشيم که اقاي نصير الهي اولين نماينده پيشرو در اين زمينه است و قطعا هم نمايندگان ديگر ما با ديدن صحنه افتتاح اين مدرسه ترغيب مي شوند تا در شهرهاي خودشان اين کار را انجام دهند .

مدير عامل شرکت مديران خودرو در واکنش به تفاوت کيفيت محصولات مديران خودرو در چين و ايران، گفت: استانداردهايي داريم که حتما بايد در همه کشورها اعمال شود. با توجه به اينکه ايران از لحاظ آب و هوا با چين متفاوت است، خودروها را کيلومترها در شهرهايي از جمله اهواز و تهران تست مي‌کنيم.و قبل از زاينکه محصولي را در بازار ايران معرفي کنيم، بايد 50 هزار کيلومتر در جاده‌هاي ايران بپيمايند.

وی گفت: مدیران خودرو در شهر تبریز در زمینه خدمات پس از فروش با مشکل مواجه است، اما ما تلاش داریم تا این کمبود را با ایجاد نمایندگی خدمات پس از فروش به‌زودی جبران کنیم.

 نصير الهي، نمایندگی ۴۸۳ این شرکت در تبریز، نيز در اين نشست خبري در خصوص احداث مدرسه خيريه شرکت مديران خودرو گفت : اين فضاي آموزشي با 1200 متر مربع زيربنا و 12 کلاس درس در زميني به مساحت 3000 مترمربع و با اعتباري بالغ بر 25 ميليارد تومان احداث خواهد شد .

وي ادامه داد: به محض اينکه زمين مدرسه از سوي سازمان نوسازي مدارس در اختيار ما قرار گيرد کار ساخت مدرسه آغاز خواهد شد و طبق برآورد اداره کل اموزش و پرورش استان پروسه احداث 24 ماه به طول خواهد انجاميد.