خرداد ۹, ۱۴۰۳ ۱۱:۰۷ قبل از ظهر

[acf field="rotitr"]

سپاه پاسداران پرشتاب‌تر در تحقق آرمان‌های انقلاب قدم برمی‌دارد

اشتراگ گذاری خبر

به گزارش پایگاه خبری کبود، متن پیام عابدین خرّم به این شرح است:

تشکیل نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوم اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۸ و تنها چند ماه پس از پیروزی انقلاب، ابتکار هوشمندانه امام راحل برای صیانت از نهال نوپای انقلاب و تحکیم پایه‌های اقتدار و استقلال ملت بزرگ ایران بود.

کارنامه موفق سپاه پاسداران در مقابله با توطئه‌های اشرار و ضدانقلاب، حضور در دفاع مقدس هشت‌ساله و تأمین نظم و امنیت ایران اسلامی، در سایر عرصه‌های مورد نیاز کشور نیز تسری یافت و سپاه به نهادی فراگیر و تأثیرگذار برای پاسخ‌گویی به نیازهای مهم کشور در عرصه‌های سازندگی، عمران و آبادانی تبدیل گشت.

امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دژ مستحکم و غیرقابل نفوذ ملت ایران در برابر توطئه‌های استکبار بوده و پس از گذشت بیش از ۴ دهه، به ثمره خون شهیدان سرافراز و ازخودگذشتگی مردان بی‌ادعا، توفنده‌تر و پرشتاب‌تر از همیشه در مسیر تحقق آرمان‌های امام و انقلاب قدم برمی‌دارد.

اینجانب با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان والامقام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بویژه سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی، سالروز تأسیس این نهاد انقلابی را به همه پاسداران جان برکف خاصه فرماندهان، پاسداران، کارکنان و سربازان سپاه همیشه سرافراز عاشورا و تمام یگان‌های مستقر در استان آذربایجان شرقی تبریک می‌گویم و برای همه عزیزان در انجام مأموریت‌های خطیرشان از درگاه خداوند متعال، سربلندی، عزت و توفیق روزافزون مسالت دارم.