فروردین ۳۰, ۱۴۰۳ ۳:۲۵ بعد از ظهر

[acf field="rotitr"]

اجرای طرح مقابله با کشف حجاب در آذربایجان شرقی

اشتراگ گذاری خبر

به گزارش پایگاه خبری کبود، سردار حسین عبدی در تشریح این خبر اظهار کرد: در چهارچوب اجرای قانون برای حفظ ارزش‌ها و تقویت سلامت روانی جامعه پلیس استان بر اساس قانون طرح مقابله با کشف حجاب را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: از معدود کسانی که با بی‌توجهی سیمای اخلاقی جامعه را خدشه دار می کنند، انتظار می رود ضمن رعایت دقیق قانون و هنجارهای جامعه به حقوق سایر افراد احترام گذاشته و از رفتارهایی که سیمای معنوی جامعه را لکه دار می نماید پرهیز کنند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به به نتایج اجرای این طرح در استان، بیان کرد: تاکنون به مالکان چند صد دستگاه خودروی سواری که در آنها کشف حجاب مشاهده شده پیامک ارسال شده است که بیش از ۹۰ درصد آنها تمکین کرده و به تذکر پلیس توجه کرده‌اند اما ۹ دستگاه خودرو که به تذکرات پیامکی توجهی نداشتند، بصورت سیستمی توقیف شده‌اند.

وی با بیان اینکه قبل از اجرای طرح جلسات متعددی با متصدیان و نمایندگان صنوف و اماکن عمومی برگزار شده است، خاطرنشان کرد: همکاری اصناف و رعایت متصدیان واحدهای صنفی بی نظیر بوده که در این خصوص از همه آنان تشکر و قدردانی می کنیم.

سردار عبدی به بازدید از بیش از ۱۳۰۰ واحد صنفی در این مدت اشاره کرد و گفت: به صاحبان ۶۵ واحد صنفی پیامک ارسال شده که اکثر آنان تمکین کرده اما فقط هفت واحد صنفی به علت بی توجهی به قانون پلمب شده‌اند.

به گزارش کبود به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس آذربایجان شرقی، وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از عموم شهروندان در همکاری با پلیس استان در اجرای طرح مقابله با کشف حجاب تاکید کرد: از همه بانوان و دختران عزیز استان درخواست داریم تا با رعایت پوشش مناسب، پلیس را در اجرای این طرح یاری کنند و دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مایوس و ناامید سازند.